12-12-2017 19:41:02 - DDS SP v.3.16.4.1

RESULTATLISTE
Møn Åben Luft LGV & LP 15m 2017

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Børn 1
1124333Clara Dahl23-040 Kongsted Skytteforening200/10    200/16    400/26
2123401Mikkel R. Pedersen23-006 Næstved Skytteforening200/12    200/10    400/22
3121871Chris Olsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening200/06    200/13    400/19
4118523Lotte Herløv Nielsen23-040 Kongsted Skytteforening200/09    200/10    400/19
5115457Kasper Overgaard23-003 Ornebjerg Skytteforening200/07    200/05    400/12
655409Nikolaj Overgaard23-003 Ornebjerg Skytteforening199/10    200/12    399/22
7108971Jannik Grouleff23-040 Kongsted Skytteforening199/09    200/12    399/21
8109719Jonas R. Pedersen23-006 Næstved Skytteforening199/10    200/06    399/16
9121484Yasmin Nasser23-006 Næstved Skytteforening200/10    199/09    399/19
10127729Bjarke Balcer23-003 Ornebjerg Skytteforening200/10    199/09    399/19
11126576Rasmus Gottfredsen23-003 Ornebjerg Skytteforening199/08    199/08    398/16
12128447Frederik Emil H. Nielsen23-040 Kongsted Skytteforening199/07    199/07    398/14

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Børn 2
1128767Sophia Krogh23-044 Faxe Skytteforening200/08    200/10    400/18
2127210Lucas Mortensen23-006 Næstved Skytteforening198/05    197/04    395/09
3124567Morten P. Lindevall23-006 Næstved Skytteforening199/06    196/05    395/11
4130094Anders B. Hansen23-040 Kongsted Skytteforening194/05    198/07    392/12
5130342Marius Nielsen23-001 Nykøbing F. Skytteforening193/05    189/01    382/06
6128484Lukas Ingvorsen23-001 Nykøbing F. Skytteforening190/03    190/01    380/04

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Børn 3
1130621Silas Krabbe23-044 Faxe Skytteforening198/06    196/08    394/14
2131631Silas Petersen23-032 Damsholte Skytteforening193/05    198/03    391/08
3131630Selin Yandim23-032 Damsholte Skytteforening196/04    193/04    389/08
4131632Frederikke Andersen23-032 Damsholte Skytteforening194/06    193/01    387/07
5130430Freja Oddermose23-032 Damsholte Skytteforening191/04    193/06    384/10
6131633Jasmin Burghoff23-032 Damsholte Skytteforening190/05    192/03    382/08
7125821Buster R. Sindahl23-035 Stege Ndr. Skytteforening193/04    188/01    381/05
8121288Magnus Larsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening188/03    190/01    378/04
9131615Alexanndra Boisen23-032 Damsholte Skytteforening180/00    195/04    375/04
10131616Freja Hoppe23-032 Damsholte Skytteforening190/03    179/00    369/03
11130429Mira Oddermose23-032 Damsholte Skytteforening187/03    180/00    367/03
12126869Tobias Larsen23-032 Damsholte Skytteforening188/02    179/00    367/02
13126870Astrid H. Iversen23-032 Damsholte Skytteforening178/01    177/01    355/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Junior 1
1114020Mette Ottosen23-001 Nykøbing F. Skytteforening200/06    200/10    400/16
2108974Kamilla Jakobsen23-040 Kongsted Skytteforening199/06    200/07    399/13
3109282Simone Lindhardt Carlsen23-001 Nykøbing F. Skytteforening200/07    197/05    397/12
4112871Anton Ebsen23-001 Nykøbing F. Skytteforening195/04    197/05    392/09
5114901Mads H. Andreasen23-006 Næstved Skytteforening200/08    183/07    383/15

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Junior 2
1121512Laurits Mandrup23-006 Næstved Skytteforening199/07    200/09    399/16
2107315Denni Duranovic23-001 Nykøbing F. Skytteforening200/07    199/10    399/17
3114905Frederik Lauenberg23-006 Næstved Skytteforening199/06    199/08    398/14
4111437Noah Jørgensen23-001 Nykøbing F. Skytteforening198/04    198/08    396/12
5119740Cindy Dahl23-040 Kongsted Skytteforening196/05    198/05    394/10
6120321Mathias Hedengran23-001 Nykøbing F. Skytteforening197/02    196/04    393/06
7122108Mathias H. Nielsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening198/04    195/05    393/09
8122163Maria Andersen23-001 Nykøbing F. Skytteforening197/07    195/10    392/17
9126222Simon K. Mortensen23-006 Næstved Skytteforening195/04    193/04    388/08
10128737Christoffer Raahauge23-003 Ornebjerg Skytteforening195/07    190/03    385/10
11117913Lloyd Nielsen23-006 Næstved Skytteforening185/02    198/04    383/06
12130127Sophia M.H. Nielsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening193/03    190/02    383/05
13111324William Arnsdorf Dam23-035 Stege Ndr. Skytteforening190/01    183/00    373/01
14123968Katja S. Ottosen23-035 Stege Ndr. Skytteforening189/02    178/00    367/02
15116736Patrick Svane23-006 Næstved Skytteforening184/00    180/00    364/00

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab UNG Stilling 2
153381Nicolai Henriksen23-004 Maribo Skytteforening194/02    192/02    386/04
255168Line P. Bertelsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening193/02    189/04    382/06
386426Frederikke Frederiksen23-032 Damsholte Skytteforening189/05    186/02    375/07
4108975Rasmus Caspersen23-040 Kongsted Skytteforening187/01    184/02    371/03
586870Jesper Pedersen23-003 Ornebjerg Skytteforening186/00    184/02    370/02
6100365Natashia Hansen23-003 Ornebjerg Skytteforening188/02    177/01    365/03
787091Tanja R. Wriedt23-006 Næstved Skytteforening176/01    177/01    353/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab UNG Åben 1
1114906Josefine J.E. Clausen23-006 Næstved Skytteforening200/08    200/07    400/15
275460Line Sørensen17-324 Havdrup/Solrød Skytteforening200/06    198/07    398/13
392288Anders Danielsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening198/05    199/09    397/14

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab UNG Åben 2
190155Mikkel Pedersen23-006 Næstved Skytteforening198/09    198/03    396/12
2104721Peter H. Nielsen23-040 Kongsted Skytteforening195/03    198/08    393/11
3124022Sandra Hintze23-003 Ornebjerg Skytteforening193/05    198/05    391/10

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 1
155133Peter Hansen23-035 Stege Ndr. Skytteforening190/02    190/02    380/04

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 2
155571Birthe Holm Thomsen23-003 Ornebjerg Skytteforening185/02    184/00    369/02
255222Jacob Nielsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening180/00    186/04    366/04

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 3
155337Kenneth Westergaard23-035 Stege Ndr. Skytteforening182/00    181/01    363/01
255178Lars Nøhr23-035 Stege Ndr. Skytteforening183/00    178/00    361/00
353431Ib Henriksen23-004 Maribo Skytteforening173/01    182/02    355/03
4101878Rene Møller Maciejewski23-035 Stege Ndr. Skytteforening173/01    179/03    352/04
554883Jane Pedersen23-001 Nykøbing F. Skytteforening176/01    174/00    350/01
655698Karsten Larsen23-003 Ornebjerg Skytteforening178/01    172/00    350/01
769591Arne Berg Søeballe17-321 Greve Skytteforening177/00    170/00    347/00

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Senior 1
187542Claus Frederiksen23-032 Damsholte Skytteforening199/07    200/06    399/13
253420Johnny Johansson23-004 Maribo Skytteforening199/04    200/05    399/09
355844Ove Hansen23-006 Næstved Skytteforening198/04    200/06    398/10
499427Bent Christensen23-040 Kongsted Skytteforening199/06    199/04    398/10
554902Hans Pil23-001 Nykøbing F. Skytteforening198/02    199/06    397/08
657006Kristian Ebbensgaard17-321 Greve Skytteforening198/07    198/06    396/13
756096Birthe Skytte23-006 Næstved Skytteforening198/06    197/02    395/08
854312Bjarne Larsen23-012 Tingsted Skytteforening195/05    199/07    394/12
954298Mogens Guldborg Jensen23-022 Vestfalster Skytteforening197/06    197/06    394/12
1054116Ole Ebbe23-005 Væggerløse Skytteforening196/03    196/07    392/10
1155789Svend Erik Reckeweg23-006 Næstved Skytteforening194/02    197/06    391/08
1254113Poul Erik Hansen23-005 Væggerløse Skytteforening195/05    196/02    391/07
1353166Berrit Carlsen23-010 Sakskøbing Skytteforening195/00    194/00    389/00
1485764Erik Hudlebusch23-006 Næstved Skytteforening191/02    197/04    388/06
1554678Tage Jensen23-001 Nykøbing F. Skytteforening194/05    194/05    388/10

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Senior 2
1101371Ben Sancoeur23-006 Næstved Skytteforening199/04    199/03    398/07
254808Lisbeth Pil23-001 Nykøbing F. Skytteforening198/08    197/05    395/13
354142Karen Lolle23-005 Væggerløse Skytteforening196/07    197/06    393/13
455911Leif Johansen23-006 Næstved Skytteforening196/04    195/06    391/10
554186Tønnes Koch23-001 Nykøbing F. Skytteforening193/06    196/06    389/12
654172Preben Grubbe23-005 Væggerløse Skytteforening194/03    194/03    388/06
754509Knud Holse23-022 Vestfalster Skytteforening191/03    196/04    387/07
855770Tove Sønderstgård23-006 Næstved Skytteforening195/02    192/01    387/03
956316Per Lund Pedersen23-014 Holmegaard Skytteforening192/04    194/05    386/09
1059981Jørgen Søndergård23-006 Næstved Skytteforening192/04    193/05    385/09
1154547Jette Skov Pedersen23-022 Vestfalster Skytteforening195/02    188/02    383/04
1253229Kaj Pedersen23-004 Maribo Skytteforening188/02    193/01    381/03
1353583Lisa Jørgensen23-008 Ravnsborg Skytteforening190/02    189/03    379/05
1455090Børge Pehrson23-032 Damsholte Skytteforening188/02    189/02    377/04
1554928Erik Andrè23-005 Væggerløse Skytteforening189/01    188/03    377/04

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 1
153119Jens Peter Hansen23-001 Nykøbing F. Skytteforening199/06    199/07    398/13
254774Max Pil23-001 Nykøbing F. Skytteforening199/07    199/06    398/13
355884Martin Christensen23-006 Næstved Skytteforening199/06    198/07    397/13
455532Gitte Overgaard23-003 Ornebjerg Skytteforening199/07    198/05    397/12
5108983Sten Færregaard23-003 Ornebjerg Skytteforening197/05    199/05    396/10
6112872Harald Herikstad23-001 Nykøbing F. Skytteforening198/03    198/07    396/10
7116986Anja M. Johansen23-001 Nykøbing F. Skytteforening198/06    197/04    395/10
856017Henrik Pedersen23-006 Næstved Skytteforening197/05    187/01    384/06

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 2
190322Allan Frost23-008 Ravnsborg Skytteforening199/06    198/05    397/11
255109Stefan Rasmussen23-003 Ornebjerg Skytteforening194/04    199/05    393/09
355366Svend Overgaard23-003 Ornebjerg Skytteforening194/01    197/07    391/08
4118508Renè Nielsen23-008 Ravnsborg Skytteforening194/01    197/05    391/06
5126708Kim Nielsen23-032 Damsholte Skytteforening197/03    193/00    390/03

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab FRI
1125632Jimmi Larsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening198/04    195/06    393/10
2125518Maria S. Ottosen23-035 Stege Ndr. Skytteforening194/05    196/03    390/08

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Børn 1
1123401Mikkel R. Pedersen23-006 Næstved Skytteforening200/12
2121484Yasmin Nasser23-006 Næstved Skytteforening200/10
3124333Clara Dahl23-040 Kongsted Skytteforening200/10
3127729Bjarke Balcer23-003 Ornebjerg Skytteforening200/10
5118523Lotte Herløv Nielsen23-040 Kongsted Skytteforening200/09
6115457Kasper Overgaard23-003 Ornebjerg Skytteforening200/07
7121871Chris Olsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening200/06
8109719Jonas R. Pedersen23-006 Næstved Skytteforening199/10
855409Nikolaj Overgaard23-003 Ornebjerg Skytteforening199/10
10108971Jannik Grouleff23-040 Kongsted Skytteforening199/09
11126576Rasmus Gottfredsen23-003 Ornebjerg Skytteforening199/08
12128447Frederik Emil H. Nielsen23-040 Kongsted Skytteforening199/07

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Børn 2
1128767Sophia Krogh23-044 Faxe Skytteforening200/08
2124567Morten P. Lindevall23-006 Næstved Skytteforening199/06
3127210Lucas Mortensen23-006 Næstved Skytteforening198/05
4130094Anders B. Hansen23-040 Kongsted Skytteforening194/05
5130342Marius Nielsen23-001 Nykøbing F. Skytteforening193/05
6128484Lukas Ingvorsen23-001 Nykøbing F. Skytteforening190/03

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Børn 3
1130621Silas Krabbe23-044 Faxe Skytteforening198/06
2131630Selin Yandim23-032 Damsholte Skytteforening196/04
3131632Frederikke Andersen23-032 Damsholte Skytteforening194/06
4131631Silas Petersen23-032 Damsholte Skytteforening193/05
5125821Buster R. Sindahl23-035 Stege Ndr. Skytteforening193/04
6130430Freja Oddermose23-032 Damsholte Skytteforening191/04
7131633Jasmin Burghoff23-032 Damsholte Skytteforening190/05
8131616Freja Hoppe23-032 Damsholte Skytteforening190/03
9121288Magnus Larsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening188/03
10126869Tobias Larsen23-032 Damsholte Skytteforening188/02
11130429Mira Oddermose23-032 Damsholte Skytteforening187/03
12131615Alexanndra Boisen23-032 Damsholte Skytteforening180/00
13126870Astrid H. Iversen23-032 Damsholte Skytteforening178/01

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Junior 1
1114901Mads H. Andreasen23-006 Næstved Skytteforening200/08
2109282Simone Lindhardt Carlsen23-001 Nykøbing F. Skytteforening200/07
3114020Mette Ottosen23-001 Nykøbing F. Skytteforening200/06
4108974Kamilla Jakobsen23-040 Kongsted Skytteforening199/06
5112871Anton Ebsen23-001 Nykøbing F. Skytteforening195/04

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Junior 2
1107315Denni Duranovic23-001 Nykøbing F. Skytteforening200/07
2121512Laurits Mandrup23-006 Næstved Skytteforening199/07
3114905Frederik Lauenberg23-006 Næstved Skytteforening199/06
4111437Noah Jørgensen23-001 Nykøbing F. Skytteforening198/04
4122108Mathias H. Nielsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening198/04
6122163Maria Andersen23-001 Nykøbing F. Skytteforening197/07
7121072Emilie Hansen23-006 Næstved Skytteforening197/04
8120321Mathias Hedengran23-001 Nykøbing F. Skytteforening197/02
9119740Cindy Dahl23-040 Kongsted Skytteforening196/05
10128737Christoffer Raahauge23-003 Ornebjerg Skytteforening195/07
11126222Simon K. Mortensen23-006 Næstved Skytteforening195/04
12130127Sophia M.H. Nielsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening193/03
13111324William Arnsdorf Dam23-035 Stege Ndr. Skytteforening190/01
14123968Katja S. Ottosen23-035 Stege Ndr. Skytteforening189/02
15117913Lloyd Nielsen23-006 Næstved Skytteforening185/02
16116736Patrick Svane23-006 Næstved Skytteforening184/00

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse UNG Stilling 2
153381Nicolai Henriksen23-004 Maribo Skytteforening194/02
255168Line P. Bertelsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening193/02
386426Frederikke Frederiksen23-032 Damsholte Skytteforening189/05
4100365Natashia Hansen23-003 Ornebjerg Skytteforening188/02
5108975Rasmus Caspersen23-040 Kongsted Skytteforening187/01
686870Jesper Pedersen23-003 Ornebjerg Skytteforening186/00
787091Tanja R. Wriedt23-006 Næstved Skytteforening176/01

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse UNG Åben 1
1114906Josefine J.E. Clausen23-006 Næstved Skytteforening200/08
275460Line Sørensen17-324 Havdrup/Solrød Skytteforening200/06
392288Anders Danielsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening198/05

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse UNG Åben 2
190155Mikkel Pedersen23-006 Næstved Skytteforening198/09
2104721Peter H. Nielsen23-040 Kongsted Skytteforening195/03
3124022Sandra Hintze23-003 Ornebjerg Skytteforening193/05

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 1
155133Peter Hansen23-035 Stege Ndr. Skytteforening190/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 2
155915Lasse R. Pedersen23-006 Næstved Skytteforening191/02
255571Birthe Holm Thomsen23-003 Ornebjerg Skytteforening185/02
355222Jacob Nielsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening180/00

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 3
155178Lars Nøhr23-035 Stege Ndr. Skytteforening183/00
255337Kenneth Westergaard23-035 Stege Ndr. Skytteforening182/00
356691Kenneth Hansen23-003 Ornebjerg Skytteforening179/01
455698Karsten Larsen23-003 Ornebjerg Skytteforening178/01
569591Arne Berg Søeballe17-321 Greve Skytteforening177/00
654883Jane Pedersen23-001 Nykøbing F. Skytteforening176/01
753431Ib Henriksen23-004 Maribo Skytteforening173/01
8101878Rene Møller Maciejewski23-035 Stege Ndr. Skytteforening173/01

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Senior 1
187542Claus Frederiksen23-032 Damsholte Skytteforening199/07
299427Bent Christensen23-040 Kongsted Skytteforening199/06
353420Johnny Johansson23-004 Maribo Skytteforening199/04
457006Kristian Ebbensgaard17-321 Greve Skytteforening198/07
556096Birthe Skytte23-006 Næstved Skytteforening198/06
655844Ove Hansen23-006 Næstved Skytteforening198/04
754902Hans Pil23-001 Nykøbing F. Skytteforening198/02
854298Mogens Guldborg Jensen23-022 Vestfalster Skytteforening197/06
954116Ole Ebbe23-005 Væggerløse Skytteforening196/03
1054113Poul Erik Hansen23-005 Væggerløse Skytteforening195/05
1054312Bjarne Larsen23-012 Tingsted Skytteforening195/05
1253166Berrit Carlsen23-010 Sakskøbing Skytteforening195/00
1354678Tage Jensen23-001 Nykøbing F. Skytteforening194/05
1455789Svend Erik Reckeweg23-006 Næstved Skytteforening194/02
1585764Erik Hudlebusch23-006 Næstved Skytteforening191/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Senior 2
1101371Ben Sancoeur23-006 Næstved Skytteforening199/04
254808Lisbeth Pil23-001 Nykøbing F. Skytteforening198/08
354142Karen Lolle23-005 Væggerløse Skytteforening196/07
455911Leif Johansen23-006 Næstved Skytteforening196/04
554547Jette Skov Pedersen23-022 Vestfalster Skytteforening195/02
555770Tove Sønderstgård23-006 Næstved Skytteforening195/02
754172Preben Grubbe23-005 Væggerløse Skytteforening194/03
854186Tønnes Koch23-001 Nykøbing F. Skytteforening193/06
959981Jørgen Søndergård23-006 Næstved Skytteforening192/04
1056316Per Lund Pedersen23-014 Holmegaard Skytteforening192/04
1154509Knud Holse23-022 Vestfalster Skytteforening191/03
1253583Lisa Jørgensen23-008 Ravnsborg Skytteforening190/02
1354928Erik Andrè23-005 Væggerløse Skytteforening189/01
1453229Kaj Pedersen23-004 Maribo Skytteforening188/02
1555090Børge Pehrson23-032 Damsholte Skytteforening188/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 1
154774Max Pil23-001 Nykøbing F. Skytteforening199/07
155532Gitte Overgaard23-003 Ornebjerg Skytteforening199/07
353119Jens Peter Hansen23-001 Nykøbing F. Skytteforening199/06
355884Martin Christensen23-006 Næstved Skytteforening199/06
5116986Anja M. Johansen23-001 Nykøbing F. Skytteforening198/06
6112872Harald Herikstad23-001 Nykøbing F. Skytteforening198/03
7108983Sten Færregaard23-003 Ornebjerg Skytteforening197/05
756017Henrik Pedersen23-006 Næstved Skytteforening197/05

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 2
190322Allan Frost23-008 Ravnsborg Skytteforening199/06
2126708Kim Nielsen23-032 Damsholte Skytteforening197/03
355109Stefan Rasmussen23-003 Ornebjerg Skytteforening194/04
455366Svend Overgaard23-003 Ornebjerg Skytteforening194/01
5118508Renè Nielsen23-008 Ravnsborg Skytteforening194/01

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse FRI
1125632Jimmi Larsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening198/04
2125518Maria S. Ottosen23-035 Stege Ndr. Skytteforening194/05

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Børn
1119625Ida Nielsen23-032 Damsholte Skytteforening272/95    270/86    542/181

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Junior
1119622Clara Nielsen23-032 Damsholte Skytteforening267/89    272/89    539/178

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 1 Hånd - 1
156426Simon Madsen23-040 Kongsted Skytteforening273/91    271/90    544/181

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 1 Hånd - 2
155218Jan Macdams23-035 Stege Ndr. Skytteforening280/92    283/97    563/189
259476Michael Frederiksen17-001 Slagelse Skytteforening285/97    277/94    562/191
355920Lars Jensen23-006 Næstved Skytteforening274/90    286/97    560/187

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 1 Hånd - 3
169591Arne Berg Søeballe17-321 Greve Skytteforening275/91    269/90    544/181
2123962Bo S. Ottosen23-035 Stege Ndr. Skytteforening274/91    269/89    543/180
3119248Erik Larsen17-001 Slagelse Skytteforening268/90    270/92    538/182
455123Preben Villadsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening263/87    264/84    527/171
5116023Tom Ottosen23-006 Næstved Skytteforening262/89    264/84    526/173
6123152Jesper Ørbæk23-001 Nykøbing F. Skytteforening265/88    260/84    525/172

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Senior 2 Hånd
156644Leif Andersen23-033 Strøby Skytteforening274/93    278/92    552/185
253264Torben Eskildsen23-001 Nykøbing F. Skytteforening271/90    278/92    549/182
356737Rene Kelberg23-014 Holmegaard Skytteforening261/84    269/84    530/168
455529H. C. Danielsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening267/92    256/85    523/177
593784Michael Rasmussen23-001 Nykøbing F. Skytteforening249/85    256/90    505/175
656463Hans Madsen23-040 Kongsted Skytteforening251/83    248/78    499/161

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 2 Hånd
181478Randi Johansen23-001 Nykøbing F. Skytteforening283/95    282/93    565/188
2116246Ole Gaml Jensen17-001 Slagelse Skytteforening260/86    259/84    519/170

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Børn
1119625Ida Nielsen23-032 Damsholte Skytteforening272/95

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Junior
1119622Clara Nielsen23-032 Damsholte Skytteforening267/89

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 1
156426Simon Madsen23-040 Kongsted Skytteforening273/91

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 2
159476Michael Frederiksen17-001 Slagelse Skytteforening285/97
255218Jan Macdams23-035 Stege Ndr. Skytteforening280/92
355920Lars Jensen23-006 Næstved Skytteforening274/90

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 3
169591Arne Berg Søeballe17-321 Greve Skytteforening275/91
2123962Bo S. Ottosen23-035 Stege Ndr. Skytteforening274/91
3119248Erik Larsen17-001 Slagelse Skytteforening268/90
4123152Jesper Ørbæk23-001 Nykøbing F. Skytteforening265/88
555123Preben Villadsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening263/87
6116023Tom Ottosen23-006 Næstved Skytteforening262/89

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Senior 2 Hånd
156644Leif Andersen23-033 Strøby Skytteforening274/93
253264Torben Eskildsen23-001 Nykøbing F. Skytteforening271/90
355529H. C. Danielsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening267/92
456737Rene Kelberg23-014 Holmegaard Skytteforening261/84
556463Hans Madsen23-040 Kongsted Skytteforening251/83
693784Michael Rasmussen23-001 Nykøbing F. Skytteforening249/85

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Voksen 2 Hånd
181478Randi Johansen23-001 Nykøbing F. Skytteforening283/95
2116246Ole Gaml Jensen17-001 Slagelse Skytteforening260/86